TOP

СОЛЯРІЙ

    В напруженому темпі сучасного міста нам рідко вдається виокремити вільний час і хоч трохи позасмагати на пляжі. Для елегантної засмаги завжди стане в нагоді солярій. Він не залежить від погодних умов та дозволить отримати очікуваний результат набагато швидше, ніж під час звичайної засмаги на пляжі. Сучасний вертикальний солярій, послугами якого можна скористатись в нашому клубі, дозволить з насолодою та комфортом отримати бажаний результат.

    Сеанси відвідування солярію особливо корисні в холодну пору року, коли внутрішні процеси організму сповільнюються, а в теплий період засмага в солярії зовсім не поступається звичайній засмазі на сонці.

    Перед тим як вирушати в солярій, необхідно проконсультуватися з лікарем. Щоб зрозуміти, як Ваша шкіра буде реагувати на засмагу в солярії, почати треба з дуже короткого проміжку часу. Потім час перебування в солярії потрібно поступово збільшувати. Перед сеансом засмаги необхідно видалити з шкіри всю косметику і зняти прикраси.

    В цей день не можна проводити косметичні процедури, що підсилюють навантаження на шкіру. Перед сеансом не слід відвідувати лазню або сауну, а також не варто митися з милом. Все це позбавляє шкіру її природного захисту.

    Під час сеансу потрібно захистити волосся косинкою або шапочкою, а на губи нанести зволожуючий бальзам. Краще за все також прикрити груди, тому що вплив засмаги на молочні залози жінки є вкрай негативним.

    Відвідувати солярій і загоряти на сонці в один і той же день не рекомендується. Обов'язково потрібно знати, що не можна відвідувати солярій два дні поспіль.