TOP

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ


    Запрошуємо на інтенсивні силові тренування до нашого тренажерного залу, укомплектованого сучасними професійними тренажерами.

Бодібілдинг

    Бодібілдинг (англ. bodybuilding - будівництво тіла) або культуризм фр. culturisme, англ.physical culture - культура тіла) - процес нарощування і розвитку мускулатури шляхом заняття фізичними вправами з обтяженнями, високоенергетичного харчування з підвищеним вмістом білків і достатнього для гіпертрофії м'язових волокон.Людини, що займається підняттями тягарів з метою збільшення об'єму або якості м'язів, називають бодібілдером (або культуристом).

Шейпінг

    Шейпінг (англ. shaping - надання форми ) - вид ритмічної гімнастики, спрямований на зміну форм тіла.

    Контингент населення , для якого створювалася система «шейпінг» - жінки від 30 до 50 років.

    Для розробки системи (програми) були проведені спеціальні дослідження , результати яких виявили провідні параметри статури , що визначають привабливість фігури жінки. Автори системи виділили 9 типів конституції жіночого тіла , для кожного з яких були описані об'єктивні параметри шейпінг -моделі.

Кросфіт

    Кросфіт (CrossFit) – це один з видів фітнесу. Засновником такого методу тренувань є колишній гімнаст Грег Глассман із США, який почав розробляти свою програму понад двадцять років тому.

    Кроссфіт – це система всебічної фізичної підготовки, що складається з постійно варійованих функціональних рухів, які виконуються з високою інтенсивністю. Програма розроблена для підготовки людини до будь – якого фізичного навантаження та досягнення бажаного результату.

Пауерліфтинг

    Пауерліфтинг (англ. powerlifting: power — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Паверліфтинґ, також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що в якості змагальних дисциплін в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена. У паверліфтинґу, на відміну від бодібілдингу, важливі силові показники, а не краса тіла.