TOP

Про Нас

    Наш клуб народився в місті Івано-Франківськ в 2014 році, як достойна альтернатива всім іншим місцевим клубам. З перших кроків його існування ми ставимо за мету викладати фітнес професійно, надавати якісні послуги, доводити власним прикладом, що фізична культура є невід’ємною часткою культури людства.

    Не менш важливим є те, що ми робимо ці послуги доступними для більшості мешканців та гостей Івано-Франківська, незважаючи на економічні кризи та ріст цін.

    Наші пріоритети – це найвища якість у всьому, зручність та комфорт для занять, максимальна ефективність тренувань та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Команда Sport Town та тренерський склад - це висококваліфіковані спеціалісти, професіонали своєї справи.

    Sport Town - це спортивний клуб, який має зручне місце розташування та поєднання всіх необхідних умов для занять спортом, фітнесом та доглядом за своїм тілом.

    Заняття в нашому спортивному клубі гарантують Вам приємне проведення часу з користю для Вашого організму. В тренажерному залі Ви можете займатися як самостійно, так і разом з персональним тренером. В залі завжди є присутній черговий інструктор, який ознайомить Вас з технікою користування тренажерів, роботою на кардіотренажерах. Тренажерний зал обладнаний сучасними тренажерами світових брендів, таких як: Body Solid та Johnson. Всі тренажери кардіозони укомплектовані комп'ютерами, які дозволяють контролювати пульс, швидкість кроків , обсяг навантаження і кількість спалених калорій. Фіто-бар є невід’ємною частиною Sport Town. Саме тут Ви зможете замовити свіжо вижаті соки, фіто чаї, які мають самий широкий спектр дії на організм, також для тих, хто хоче наростити м’язову масу, чи скинути зайву вагу ми пропонуємо: L-кератин, протеїн, гейнер, креатин. Фітобар працює цілий день – з ранку до вечора. Це добра підтримка для кожного, хто турбується про власне здоров'я.

    Особливістю нашого спортивного клубу є Woman’s room- це зал, обладнаний кардіо тренажерами та спеціалізованими тренажерами для жінок.

    Тренажерний зал Woman’s room оснащений професійними кардіотренажерами одного з кращих спортивних брендів світу - Johnson . Все обладнання підібрано з урахуванням нюансів жіночих тренувань. Woman’s room створена спеціально для того, щоб кожна жінка могла себе комфортно почувати під час тренування.

    Також до Вашої уваги спеціалізовані зали для проведення занять з аеробіки, пілатес, йоги, фітнес-йоги, степ-аеробіки, стрип-пластики.

    Після тренувань, Ви можете відвідати Spa-зону. Особливістю Spa – зони є турецький ХАММАМ, який спроектований по всіх вимогах. У цілому турецький хамам - це філософія зі своїми особливими обрядами і традиціями. Своєму виникненню турецька лазня зобов'язана арабам. Саме вони перейняли у стародавніх римлян таке прийняття водних процедур і створили культуру обмивання тіла і душі.

    Для тих хто полюбляє більш екстремальніші температури може відвідати сауну. Після всіх вищезазначених процедур для Вам запропонують широкий спектр масажів від наших спеціалістів.

    В комплексі працює реабілітаційний центр, фахівці , якого розробляють і виконують індивідуальний план фізичної реабілітації у співпраці з іншими спеціалістами та нашими тренерами.